HAKKIMIZDA

1985 yılında temelleri  Kaya Yıldırım  tarafından Elazığ'da atılmıştır. Elazığ Açelya Çiçekçilik yıllar içerisinde Elazığ da önde gelen çiçekçi ve çikolata tedarikçisi konumunu almıştır. 40 Yıldır devam eden  tecrübeli uzman kadrosu, yenilikleri çok sıkı takip eden genç , dinamik profesyonel  ekibimizle, ve mükemmeliyetçi  yapımızla  hizmet yermeye  devam etmektedir.

Elazığ'da e-ticaret sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en hızlı ve kolay şekilde ürün gönderimi yapılabilmesini sağlamak hedefiyle 1985 yılında kurulan firmamız elazigciceksiparisi.com  çiçek ve çikolata kategorilerinin yanı sıra bünyesinde 2004 yılından beri, müşterilerimize birbirinden şık ve leziz meyve ve tatlı aranjmanları gönderme seçeneği de sunuyoruz. Kataloğumuzda; meyve sepetlerinden çikolata kutularına ve Vip tasarım kutuları ile sevdiklerinize tatlı sürprizler yapmak için tercih edebileceğiniz hem göze hem damağa hitap eden pek çok alternatif yer alıyor.

Özel Günler İçin Özel Sürprizler
Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, evlilik – nişan, yıl dönümleri gibi özel gün ve etkinlikler için özel olarak tasarlanmış çiçek ve çelenkler ile, müşterilerimize özel günlerinde duygularını anlamlı bir şekilde ifade etmek için tercih edebilecekleri çok sayıda seçenek sunuyoruz. Kataloğumuza göz atarak, pek çok özel gün için tasarlanmış kaliteli aranjmanlara ulaşabilirsiniz. Her geçen gün gelişmeye ve online alışveriş deneyimini en iyi şekilde sunmak için çalışmaya devam etmekteyiz.